WIZYTA DUSZPASTERSKA 2023/2024
PARAFIA ŚW. BARNABY APOSTOŁA W WARSZAWIE
28 grudnia, czwartek (od godz. 18.00) |
Ul. Wyspowa 1 (kl. A, B, C) |
29 grudnia, piątek (od godz. 18.00) |
Ul. Wyspowa 1 (kl. H, J) |
30 grudnia, sobota (od godz. 13.00) |
Ul. Wyspowa 1 (kl. D, E, F, G) |
2 stycznia, wtorek (od godz. 18.00) |
Ul. Wyspowa 2 |
3 stycznia, środa (od godz. 18.00) |
Ul. Wyspowa 6, 8 |
4 stycznia, czwartek (od godz. 18.00) |
Ul. Wyspowa 10, 12 |
5 stycznia, piątek (od godz. 18.00) |
Ul. Wyspowa 29, 31, 32 |
8 stycznia, poniedziałek (od godz. 18.00) |
Ul. Wyspowa 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19 |
9 stycznia, wtorek (od godz. 18.00) |
Ul. Wolińska, Róży Wiatrów |
10 stycznia, środa (od godz. 18.00) |
Ul. Wilków Morskich, Korsarska |
11 stycznia, czwartek (od godz. 18.00) |
Ul. Uznamska 12 |
12 stycznia, piątek (od godz. 18.00) |
Ul. Pszczyńska 26, Uznamska 10 |
13 stycznia, sobota (od godz. 13.00) |
Ul. Łodygowa 11 |
15 stycznia, poniedziałek (od godz. 18.00) |
Ul. Uznamska 14, 16 |
16 stycznia, wtorek (od godz. 18.00) |
Ul. Uznamska 8, 32, 34 i domy jednorodzinne |
17 stycznia, środa (od godz. 18.00) |
Ul. Pszczyńska od nr 28, Ziemiańska, Krynoliny, Byszewska |
18 stycznia, czwartek (od godz. 18.00) |
Ul. Bukowiecka i Rzewińska |
19 stycznia, piątek (od godz. 18.00) |
Ul. Kaktusowa i Krzesiwa |
20 stycznia, sobota (od godz. 13.00) |
Ul. Agatowa, Koszalińska, Szmaragdowa |
22 stycznia, poniedziałek (od godz. 18.00) |
Ul. Chałupnicza, Pszczyńska (1 -20) |
23 stycznia, wtorek (od godz. 18.00) |
Ul. Mosiężna, Nauczycielska |
24 stycznia, środa (od godz. 18.00) |
Ul. Bajeczna |
25 stycznia, czwartek (od godz. 18.00) |
Ul. Radzymińska |
26 stycznia, piątek (od godz. 18.00) |
Ul. Potulicka (domy jednorodzinne i Fersta |
27 stycznia, sobota (od godz. 13.00) |
Ul. Wolbromska (od ul. Potulickiej do Tużyckiej) |
29 stycznia, poniedziałek (od godz. 18.00) |
Ul. Wolbromska (od ul. Tużyckiej do Tarnogórskiej |
30 stycznia, wtorek (od godz. 18.00) |
Ul. Łodygowa (domy jednorodzinne), Rzemieślników, Konarowa, Klamrowa, Łany i Mechaników |
31 stycznia, środa (od godz. 18.00) |
Ul. Amelińska, Lisia, Hebanowa |
1 lutego, czwartek (od godz. 18.00) |
Ul. Tarnogórska |
3 lutego, sobota (od godz. 13.00) |
Ul. Tużycka, Wyborna |
5 lutego, poniedziałek (od godz. 18.00) |
Ul. Topazowa (bez nr 26), Torfowa |
6 lutego, wtorek (od godz. 18.00) |
Ul. Potulicka 17 |
7 lutego, środa (od godz. 18.00) |
Ul. Wschodnia, Nowosądecka |
8 lutego, czwartek (od godz. 18.00) |
Ul. Przewoźników |
9 lutego, piątek (od godz. 18.00) |
Ul. Płońska |
10 lutego, sobota (od godz. 13.00) |
Ul. Diamentowa, Ametystowa, Nefrytowa |
12 lutego, poniedziałek (od godz. 18.00) |
Ul. Malachitowa, Perłowa |
15 lutego, czwartek (od godz. 18.00) |
Ul. Topazowa 26 |
17 lutego, sobota (od godz. 13.00) |
Ul. Lewinowska (domy jednorodzinne) |
19 lutego, poniedziałek (od godz. 18.00) |
Ul. Lewinowska 44 (kl. A – J) |
20 lutego, wtorek (od godz. 18.00) |
Ul. Lewinowska 44 (kl. K – S) |
21 lutego, środa |
Kolęda dodatkowa |